4 سال پیش 1615
همایون هنرمند

این نوشته در تاریخ شنبه 30 آذر 1398 توسط همایون هنرمند نوشته شده است

زنده روح: لک سزاوار فحاشی نبود / شاید با پنالتی آقای گل شوم

هافبک تیم ماشین سازی تبریز گفت: فکر نمی‌کنم که حامد کاری کرده باشد که سزاوار فحاشی‌های شدید باشد. امیدوارم که دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

زنده روح: لک سزاوار فحاشی نبود / شاید با پنالتی آقای گل شوم

به گزارش فوتفان، احمد زنده روح هافبک ماشین سازی تبریز در گفتگو با خبرگزاری ایلنا درخصوص پیروزی ماشین سازی در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال مقابل استقلال تهران گفت: کاملا آگاه بودیم که بازی برگشت ما مقابل استقلال به مراتب سخت‌تر از بازی بود که در بنیان دیزل تجربه کردیم. استقلال چندین هفته خوب نتیجه گرفته بود و شکل تیمی هماهنگی هم داشت، درست است که غیبت استراماچونی تاثیر منفی روی تمرکز آنها داشت اما بازی خیلی سختی داشتیم.

او ادامه داد: برتری مان را حفظ کردیم و در نهایت هم به سه امتیاز رسیدیم تا اولین تیمی باشیم که در این فصل مقابل استقلال در رفت و برگشت برنده می‌شود. به هر حال غیبت سرمربی خیلی برای یک تیم سخت است و تاثیر زیادی دارد اما استقلال بدون مربی و با مربی تیم بزرگی است که در ورزشگاه خودش هم بسیار خوب بازی کرد.

زنده روح درباره اینکه خطای روی بابک مرادی به اعتقاد بازیکنان استقلال نباید خطای پنالتی اعلام می‌شد، گفت: از نظر من خیلی واضح بود و آنطور که کارشناسان گفتند و ما هم فیلم بازی را دیدیم خیلی خطا واضح بود.

او درباره اینکه پنالتی باید به دلیل خروج زودهنگام سیدحسین حسینی تکرار می‌شد یا خیر گفت: دقیقا نمی‌دانم. فیلم را هم دیدم ولی فکر می‌کنم چون تخلف از سمت دروازه بان بود و توپ هم گل شد داور تشخیص داد که ضربه تکرار نشود. همیشه به این صورت نبوده که بخواهم فکر کنم چطور پنالتی بزنم یا به چه دروازه بانی پنالتی بزنم؛ هر وقت این اتفاق بیفتد خوب است و بدون استرس گل می‌زنم. گلزنی در ورزشگاه آزادی خوب بود که به آن دست پیدا کردم.

هافبک ماشین سازی درباره اینکه تصمیم دارد با ضربات پنالتی آقای گل شود، گفت: (خنده.) خدا را چه دیدید شاید هم چنین اتفاقی افتاد و توانستم با پنالتی آقای گل شوم. اگر اینطور باشد باید دعا کنم که هر روز بچه‌ها پنالتی بگیرند تا من هم اینطور گلزنی کنم. این لطفی است که شامل حال من شده و تلاش بازیکنان را به گل تبدیل می‌کنم. تمامی اعضای تیم به من لطف داشته‌اند و گلزنی من باعث خوشحالی آنهاست که از این بابت خیلی خوشحال هستم. دوست دارم تا آخر فصل در کورس آقای گلی لیگ بمانم و این رونده ادامه دار باشد.

زنده روح درباره اینکه حامد لک، دروازه بان ماشین سازی با شعارهای تندی در ورزشگاه آزادی رو به رو شد گفت: به نظرم به هیچ وجه چنین شعارهایی در ورزشگاه نباید باشد. هر کسی که یک مسابقه فوتبال را تماشا کند دوست دارد که از آن لذت ببرد. فکر نمی‌کنم فحاشی‌ها زیبنده محافل ورزشی باشد. فکر نمی‌کنم که حامد کاری کرده باشد که سزاوار فحاشی‌های شدید باشد. امیدوارم که دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

بازیکن ماشین سازی درباره عملکرد ماشین سازی در نیم فصل اول به همراه رسول خطیبی گفت: آقا رسول یک سرمربی جوان و با انگیزه هستند که جسارت خاصی دارند و این جسارت به تمام تیم تزریق شده است. باید از ایشان تشکر کنیم که در این مدت زحمات زیادی برای تیم ما کشیده‌اند و واقعا دلسوز هستند. ما دوست داریم که تیم جوان ما را بیشتر ببینند. تیم جوان ما را تنها گذاشته‌اند و فکر نمی‌کنم تیم ما با نتایجی که گرفته همچنان مشکلات زیادی داشته باشد.

زنده روح در پاسخ به این سوال که محرومیت ماشین سازی در پنجره نقل و انتقالات ماشین سازی برطرف شده است یا خیر گفت: هنوز خبر ندارم ولی فکر میکنم به زودی برطرف می‌شود. آقای نصیرزاده و باشگاه در تلاش هستند که این مشکل حل شود.

نظرات شما

شما نیز می توانید امتیاز دهید
امتیاز کاربران:
پاسخ به:

اولین نظر را شما ثبت کنید
  • $time
    0
    $name
    $text