4 سال پیش 1595
یاسر کهن روز

این نوشته در تاریخ پنجشنبه 28 آذر 1398 توسط یاسر کهن روز نوشته شده است

برتری پرسپولیس مقابل پارس جنوبی با گل دیرهنگام ترابی

تیم فوتبال پرسپولیس هفته شانزدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور را با برتری مقابل پارس جنوبی پشت سر گذاشت.

برتری پرسپولیس مقابل پارس جنوبی با گل دیرهنگام ترابی

به گزارش فوتفان، در اولین دیدار هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال تیم‌های پارس‌جنوبی جم و پرسپولیس از ساعت 15 امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه تختی جم به مصاف هم رفتند که  این دیدار با برتری یک بر صفر سرخپوشان به پایان رسید. مهدی ترابی تک گل پرسپولیس را در دقیقه 5+90 بازی به ثمر رساند.

ترکیب پارس جم: دخسوس، فریبرز گرامی، مگنو باتیستا، شهرام گودرزی، محمود شفیعی، رضا خالقی‌فر، پوریا آریاکیا، محمد نوری (84 - احمد بهاروندی)، متین کریم‌زاده، نیما انتظاری و مهدی ترکمان.

ترکیب پرسپولیس: بوژیدار رادوشوویچ، محمدحسین کنعانی‌زادگان، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری، مهدی شیری، محسن ربیع‌خواه (81 - فرشاد احمدزاده)، احمد نوراللهی، بشار رسن، مهدی ترابی، وحید امیری (79 - سیامک نعمتی) و مهدی عبدی.

علی صفایی قضاوت این دیدار را برعهده دارد.

نیمه اول

دقیقه 14: ارسال ترابی از سمت راست با ضربه سر کنعانی‌زادگان می‌رفت به گل اول بازی تبدیل شود که دخسوس این اجازه را نداد.

دقیقه 16: پاس در عرض عبدی در محوطه جریمه پارس جم بشار رسن را در موقعیت شوت‌زنی خوبی قرار داد اما ضربه کم جان این بازیکن در دستان دخسوس قرار گرفت.

دقیقه 21: داور اولین کارت زرد را به مگنو باتیستا نشان داد.

نیمه دوم

دقیقه 46: نفوذ ترابی از جناح راست و ارسال او با دفع ناقص مدافع پارس‌جنوبی همراه بود که توپ برگشتی را احمدزاده با یک ضربه محکم می‌رفت به گل تبدیل کند که دخسوس  آن را به کرنر فرستاد.

دقیقه 52: پاس در عمق ترابی در محوطه جریمه پارس جنوبی به علیپور رسید و او پس از دریبل دخسوس در حالی که زاویه خوبی نداشت توپ را به کنار دروازه زد.

دقیقه 62: ارسال ترابی از جناح چپ  با عبور از امیری و مدافعان پارس جنوبی در موقعیت خوبی به شیری رسید و این بازیکن با ضربه‌ای بی‌دقت توپ را به اوت زد.

دقیقه 64: داور برخورد توپ به سینه باتیستا را خطای هند پنلاتی تشخیص داد اما بعد از  اعتراض بازیکنان پارس و مشورت با داور کنار دروازه تصمیم خود را برگرداند.

دقیقه 73: شوت راه دور باتیستا در دستان رادوشویچ قرار گرفت.

دقیقه 75: ربیع‌خواه شوت نه چندان محکمی را از پشت محوطه زد که دخسوس در مهار آن به زحمت افتاد.

دقیقه 76: دخسوس این بار شوت محکم نوراللهی را با مشت به اوت فرستاد.

دقیقه 84: داور به دخسوس کارت زرد دوم را نشان داد تا از زمین اخراج شود.

دقیقه 5+90: علی علیپور با پاس پشت مدافعان در محوطه جریمه مهدی ترابی را صاحب توپ کرد که این بازیکن هم با شوتی محکم دروازه پارس جنوبی را فرو ریخت.

نظرات شما

شما نیز می توانید امتیاز دهید
امتیاز کاربران:
پاسخ به:

اولین نظر را شما ثبت کنید
  • $time
    0
    $name
    $text