4 سال پیش 1791
همایون هنرمند

این نوشته در تاریخ پنجشنبه 28 آذر 1398 توسط همایون هنرمند نوشته شده است

خبر بد برای کشتی دوستان/حسن یزدانی مصدوم شد

ستاره جهانی کشتی کشور مسابقات باشگاه‌های جهان را به دلیل مصدومیت دست داد.

خبر بد برای کشتی دوستان/حسن یزدانی مصدوم شد

به گزارش فوتفان و به نقل از خبرگزاری ایلنا، در روز دوم مسابقات کشتی جام باشگاه‌های جهان که به میزبانی بجنورد در حال برگزاری است قرار بود حسن یزدانی قهرمان المپیک و جهان  برای تیم  "بازاربزرگ" روی تشک برود  که روز گذشته در تمرین بعد ازظهر تیمش از ناحیه زانو دچار مصدومیت شد.

بعد از آزمایشاتی که کادر پزشکی انجام داد مشخص شد که حسن یزدانی از ناحیه مینیسک زانو دچار پارگی شده اما هنوز از میزان دقیق آسیب دیدگی و دوری این کشتی گیر مطرح در حال حاضر خبر مشخصی در دست نیست. تنها خبری قطعی اینکه یزدانی رقابت‌های جام باشگاه‌های جهان را از دست داده است.

یزدانی بدون شک  یکی از بهترین کشتی‌گیران حال حاضر جهان است و یکی از اصلی ترین امیدها کاروان کشتی ایران در المپیک 2020 ژاپن محسوب می‌شود. اما سوال این است که یزدانی که میزان مصدومیت او و دوری‌اش از میادین تا چه زمانی ادامه خواهد داشت. چرا که براساس اعلام قبلی کشتی گیران قرار است برای حضور در تیم ملی برای رقابت های المپیک در جام تختی که یک ماه دیگر برگزار می شود حضور پیدا کنند، مجوز توکیو 2020 را بگیرند. اما اینکه یزدانی بتواند به دلیل مصدومیت پیش آمده در این رقابت‌ها حضور پیدا کند یا خیر هنوز مشخص نیست.

نظرات شما

شما نیز می توانید امتیاز دهید
امتیاز کاربران:
پاسخ به:

اولین نظر را شما ثبت کنید
  • $time
    0
    $name
    $text