4 سال پیش 1752
همایون هنرمند

این نوشته در تاریخ جمعه 22 آذر 1398 توسط همایون هنرمند نوشته شده است

انتخابی که ورزش ایران را به آینده امیدوار می‌کند

یک انتخاب مناسب از سوی وزیر ورزش و جوانان این امیدواری را به وجود می‌آورد که ورزش ایران روزهای خوبی را در پیش داشته باشد.

به گزارش  فوتفان و به نقل از خبرگزاری تسنیم، سرانجام پس از مدت‌ها معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش مسئول خود را شناخت. محمدرضا داورزنی 20 آبان ماه به دلیل حضور در انتخابات فدراسیون والیبال از سمت خود استعفا کرد و از آن تاریخ تا روز گذشته (21 آذر) این معاونتِ مهم، مسئولی نداشت تا اینکه وزیر ورزش در حکمی مهدی علی‌نژاد را به عنوان سرپرست این معاونت منصوب کرد.

علی‌نژاد را همه با موفقیت‌های فدراسیون ووشو به یاد می‌آورند. رئیس جوانی که عملاً در ووشو از هیچ؛ همه چیز ساخت. ووشو در سیطره چینی‌ها بود اما در این سال‌ها فدراسیون ایران آنقدر خوب کار کرد که به این سیطره پایان داد و حالا ووشو ایران در جهان زبانزد خاص و عام است.

با این شرایط می‌توان گفت که وزیر ورزش و جوانان انتخابی خوب و درست داشته است. تزریق نیروی جوانی به همراه تخصص و دانش در این سمت می‌تواند به ورزش ایران به ویژه در سال منتهی به المپیک کمک کند.

ورزش ایران این روزها نیاز به آرامش و ثبات دارد تا برای حضور هر چه بهتر در المپیک 2020 توکیو که مرداد ماه سال 99 آغاز می‌شود، آماده کند. بلاتکلیفی در معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای می‌توانست به پاشیه آشیل ورزش کشورمان تبدیل شود و حالا که وزیر ورزش انتخابی خوب داشته می‌توان امیدوار بود با ثبات و آرامش امور جاری به خوبی پیش برود و ایران از هر نظر آماده حضور در المپیک شود. البته که این آرامش به جز المپیک، می‌تواند در همه سطوح ورزش کشورمان خود را نشان دهد.

  در این راه باید همه ارکان ورزش دست به دست هم دهند تا شرایط برای موفقیت کاروان ایران در المپیک 2020 توکیو فراهم شود.

نظرات شما

شما نیز می توانید امتیاز دهید
امتیاز کاربران:
پاسخ به:

اولین نظر را شما ثبت کنید
  • $time
    0
    $name
    $text