4 سال پیش 1936
یاسر کهن روز

این نوشته در تاریخ پنجشنبه 14 آذر 1398 توسط یاسر کهن روز نوشته شده است

زمان قرعه کشی مسابقات فوتسال جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۰

مراسم قرعه کشی مسابقات فوتسال جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۰ با حضور نمایندگان ۱۶ کشور از جمله ایران فردا (جمعه) برگزار می‌شود.

زمان قرعه کشی مسابقات فوتسال جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۰

به گزارش فوتفان و به نقل از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان، مراسم قرعه کشی مسابقات قهرمانی فوتسال جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۰ ترکمنستان، روز جمعه در هتل المپیا عشق آباد برگزار می‌شود و ۱۶ تیم برترفوتسال آسیا پی خواهند برد که برای فتح جام چه مسیری را باید بپیمایند.

نتیجه ۵۲ مسابقه مقدماتی که در ماه اکتبر برگزار شد، صعود گروهی از تیم‌های با کیفیت بالا به مرحله نهایی بود، از جمله دو قهرمان قبلی این رقابت‌ها، یعنی جمهوری اسلامی ایران و ژاپن.

۱۶ تیم راه یافته به مرحله نهایی رقابت‌ها به چهار گروه چهار تیمی تقسیم می‌شوند که دو تیم برتر هر گروه به مرحله حذفی راه خواهند یافت.

ترکمنستان میزبان، به همراه ایران، قهرمان ۱۲ دوره رقابت ها، ژاپن (قهرمان سه دوره) و ازبکستان (قهرمان چهار دوره) در سید یک و تیم‌های لبنان، ویتنام، بحرین و تایلند در سید ۲ قرار خواهند داشت.

این قرعه کشی همچنین نقطه عطفی در تاریخ فوتسال عمان را نشان می‌دهد، این کشور برای نخستین بار در کنار قدرت‌های آسیا در مرحله نهایی رقابت‌های قاره کهن حاضر می‌شود.
 

این مسابقات از ۲۶ فوریه تا ۸ مارس ۲۰۲۰ برگزار می‌شود. همچنین این رقابت به عنوان مرحله مقدماتی جام جهانی فوتسال ۲۰۲۰ خواهد بود که ۵ تیم برتر ترکمنستان ۲۰۲۰ به نمایندگی از این قاره در جام جهانی سال آینده در لیتوانی حضور خواهند یافت.

قرعه کشی رسمی مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا ترکمنستان ۲۰۲۰ در ساعت ۱۵:۰۰ به وقت محلی آغاز می‌شود.

نظرات شما

شما نیز می توانید امتیاز دهید
امتیاز کاربران:
پاسخ به:

اولین نظر را شما ثبت کنید
  • $time
    0
    $name
    $text